Potrącenie dziecka przez samochód w Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, 06.05.2019 16:40,
Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie.
Potrącenie dziecka przez samochód w Andrychowie
Policja będzie ustalać dokładne przyczyny zdarzenia do którego doszło w poniedziałek (6.05) około godziny 16:00 na ulicy Konstytucji 3 Maja w Andrychowie. Dziecko zostało tam potrącone przez samochód. Jak do tego doszło? Tego na razie dokładnie nie wiadomo. Wyjaśni to policja.

Wstępnie wiadomo, że dziewczynka wybiegła nagle na drogę wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy, którego prędkość na szczęście nie była duża.

Ranna dziewczynka została przewiezione karetką na obserwację i badania do szpitala.

Dodajmy, że ulica Konstytucji 3 Maja jest bardzo uczęszczaną drogą i trzeba na niej zachować dużą ostrożność. Często na poboczach parkują samochody, a - jak wynika z informacji kierowców - dzieci bawią się blisko ulicy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy