reklama

Potężny pożar w Kętach [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 11.04.2022 20:59,
Liczne zastępy straży pożarnej gasiły pożar hali w Kętach.
Potężny pożar w Kętach [AKTUALIZACJA]

Do pożaru doszło w poniedziałek (11.04) ok. 20.40. Płonęła hala magazynowa przy ulicy Partyzantów w Kętach, w rejonie stacji kolejowej Kęty Podlesie. W hali o powierzchni ponad 1000 m2 składowane były duże ilości papieru i makulatury.

Pożar był bardzo rozległy, objął nie tylko halę, ale także materiały (m.in. palety) składowane na zewnątrz. Na miejsce skierowano straże pożarne z terenu Kęt, powiatu oświęcimskiego, z Andrychowa, Wadowic i Chrzanowa. W sumie kilkudziesięciu strażaków.

Ze wstępnych informacji wiadomo, że nie ma osób poszkodowanych. Przed północą pożar został opanowany. Dogaszanie potrwa do rana.

AKTUALIZACJA

Nagranie od czytelnika


foto: nadesłaneZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 12.04.2022 04:59

@zKęt Taki mamy system. Poza tym wyjąca syrena alarmuje mieszkańców że.coś.się dzieje. Zamaiast martwić się o traumę uchodźców powinieneś zainteresować się czy ten alarm nie dotyczy Twojego obejścia.

z Kęt, 11.04.2022 22:38

Czy w Kętach nie ma możliwości zwoływania druhów z OSP za pomocą nowoczesnego urządzenia, a nie włączania syren ? Jeszcze nie tak dawno widziano w tym "hałasie" czynnik traumatyczny. Wydaje mi się , że włączanie syren w takim przypadku nie ostrzega przed zbliżającym się niebezpieczeństwem , więc chyba są zbędne. Dbajmy o zdrowie psychiczne Naszych gości zza wschodniej granicy !