reklama

Poszukiwany mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej

Na sygnale, Wiadomości, 27.09.2022 16:00,
Mężczyzna posiadał sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, a także był osobą poszukiwaną.
Poszukiwany mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej

W piątek (23.09) po południu policjanci pilnowali bezpieczeństwa na terenie Kęt. Tuż po godzinie 6 na ulicy Partyzantów do kontroli drogowej zatrzymali samochód marki Opel za którego kierownicą siedział 50 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. W trakcie czynności policjanci ustalili, że mężczyzna posiada sądownie orzeczony zakaz kierowania, a także jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Cieszynie do odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu.

Za złamanie sądownie orzeczonego zakazu kierowania pojazdami grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja przypomina, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. - Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość - informują policjanci.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy