reklama
reklama

Poszukiwany alimenciarz zatrzymany przez policję

Na sygnale, Wiadomości, 17.10.2022 12:05,
Poszukiwany alimenciarz zatrzymany przez policję
W niedzielę (16.10) policjanci wykonywali czynności w związku z poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

W trakcie służby dokonali sprawdzenia jednej z posesji w gminie Zator, gdzie zatrzymali 42 – latka poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową w Wadowicach w związku z prowadzonym przeciwko niemu postępowaniem dotyczącym przestępstwa niealimentacji.

- Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość - informuje policja.

źródło: KPP Oświęcim, foto: Archiwum
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy