reklama

Poszukiwany 37-latek zatrzymany na cmentarzu

, Na sygnale, Wiadomości, 17.09.2022 13:10,
Poszukiwany 37-latek zatrzymany na cmentarzu
W ostatnich latach Sądy z Katowic i Suchej Beskidzkiej wystawiły aż 3 listy gończe za pewnym 37-letnim złodziejem, który działał także w naszym regionie. Mężczyzna miał do odbycia karę 4,5 roku więzienia za włamania i kradzieże, ale od 4 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Często zmieniał miejsce pobytu i podszywał się pod różne osoby.

Od pewnego czasu poszukiwali go śląscy Łowcy Głów – policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Katowicach, którzy specjalizują się w odnajdywaniu ukrywających się przestępców. Kryminalni wytropili mężczyznę w Warszawie, gdzie od pewnego czasu wynajmował mieszkanie i pracował w firmie budowlanej przy remoncie cmentarza na Powązkach.

Tam też został zatrzymany przez Łowców Głów. Kompletnie zaskoczony 37-latek trafił do aresztu, gdzie rozpoczął już odbywanie zasądzonych wyroków.

źródło: Śląska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy