reklama

Poszukiwany 31-latek zatrzymany przez policję

Na sygnale, Wiadomości, 30.12.2022 09:46,
Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary więzienia.
Poszukiwany 31-latek zatrzymany przez policję
Do zatrzymania poszukiwanego doszło we wtorek (27.12) w Kętach. Po godzinie 12:00 operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie dotyczące trwającej od dłuższego czasu głośnej awantury w jednym z domów jednorodzinnych.Pod wskazany adres natychmiast został wysłany jeden z patroli. W trakcie ustalania okoliczności w jakich doszło do awantury mundurowi usłyszeli hałas dobiegający z innego pomieszczenia. Okazało się, że znajdujący się tam jeden z uczestników awantury uciekł przez okno. Policjanci natychmiast podjęli pościg podczas którego ujęli uciekiniera.

Okazał się nim 31 – latek poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Żywcu do odbycia kary więzienia za przestępstwo drogowe. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, jeszcze tego samego dnia trafił do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe osiem miesięcy.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy