reklama

Poszukiwany 30-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Trafił prosto do więzienia

, Na sygnale, Wiadomości, 09.01.2020 14:30,
Poszukiwany 30-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Trafił prosto do więzienia
Jak informuje policja, kilka dni temu w miejscowości Krzeszów (powiat suski) patrol z suskiej drogówki zwrócił uwagę na pojazd starego typu marki GAZ, którego kierujący na widok mundurowych zwiększył prędkość.

- Po chwili pojazd został zatrzymany do kontroli. Jak się okazało, rzucające się w oczy zachowanie kierowcy, nie było bez przyczyny. Siedzący w aucie 30-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego w policyjnych bazach widniał jako poszukiwany dwoma nakazami zatrzymania wydanymi przez Sąd Rejonowy w Wadowicach. Jeszcze tego samego dnia znalazł się bliżej domu tyle tylko, że za więziennymi murami wadowickiego Zakładu Karnego - informuje policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy