reklama

Poszukiwania zaginionego 42-latka

, Na sygnale, Wiadomości, 24.02.2020 12:45,
Zaginiony został odnaleziony cały i zdrowy.
Poszukiwania zaginionego 42-latka

Policja poinformowała, że w piątek (21.02.) wieczorem zaginiony Mikołaj Michałowski został odnaleziony na terenie Oświęcimia. W związku z powyższym jego poszukiwania zostały odwołane.

XXX

Jak informuje policja, prowadzone są poszukiwania zaginionego 42-letniego mieszkańca Osieka.

Policjanci ustalili, że rodzina widziała zaginionego ostatni raz w dniu 17 lutego 2020 roku o godzinie 11:30 na Placu Kościuszki w Oświęcimiu. Od tego czasu nie jest znane jego miejsce pobytu, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

Poniżej komunikat policji o poszukiwaniach.

Rysopis:

- wzrost 176 cm,
- włosy zgolone na łyso,
- oczy piwne,
- broda

Znaki szczególne: zaginiony może utykać z uwagi na opuchniętą nogę.

Ubiór: kurtka koloru zielono-brunatnego, spodnie jeansy koloru niebieskiego, buty sportowe koloru granatowego.

Prowadzone są poszukiwania zaginionego.
Policjanci poszukują zaginionego, jednakże zwracamy się również z prośbą do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Mikołaja Michałowskiego o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 84 75 280 lub też pod numer alarmowy 112.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy