reklama

Poszukiwani są świadkowie i sprawca wczorajszego potrącenia na Krakowskiej

, Na sygnale, Wiadomości, 04.02.2023 13:02, eł
Kierowca zostawił na pastwę losu ranną dwunastolatkę.
Poszukiwani są świadkowie i sprawca wczorajszego potrącenia na Krakowskiej

Wczoraj pisaliśmy o wypadku na przejściu dla pieszych w sąsiedztwie Galerii Andrychów. Na pasach potrącona została dwunastoletnia dziewczynka, która z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 3 lutego około 17.30, na ulicy Krakowskiej w Andrychowie, czyli drodze krajowej nr 52. Kierowca, który potrącił dwunastolatkę, uciekł z miejsca zdarzenia. Zostawił ranną dziewczynkę na pastwę losu i oddalił się w kierunku ulicy Biała Droga.

- Policjanci dysponują wizerunkiem sprawcy i pojazdu, który został zarejestrowany przez kamery monitoringu, jednak proszą o kontakt osoby, które w tym dniu około godziny 17.30 jechały ul. Krakowską i posiadają w samochodach wideorejestratory, które widziały wypadek lub mają informacje mogące przyczynić się do potwierdzenia wizerunku sprawcy i identyfikacji samochodu – apeluje aspirant Agnieszka Petek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Z policjantami prowadzącymi sprawę można skontaktować się osobiście w Wydziale Kryminalnym andrychowskiego komisariatu (ul. Krakowska 108, 34-120 Andrychów), ewentualnie telefonicznie pod numerem telefonu 47 83 27 400 lub 112.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy