reklama

Poszukiwana listem gończym 36-latka z Andrychowa okradła starszego pana

, Na sygnale, Wiadomości, 28.04.2022 08:58,
Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali 36-latkę, która ukradła portfel z całą zawartością. Okazało się, że kobieta była poszukiwana listem gończym. Trafiła już do zakładu karnego.
Poszukiwana listem gończym 36-latka z Andrychowa okradła starszego pana
Kilka dni temu andrychowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży portfela wraz z dokumentami, kartą bankomatową oraz pieniędzmi w kwocie 120 złotych.


Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że do 78-letniego mieszkańca Andrychowa, idącego ulicą Włókniarzy, podeszła nieznana mu kobieta, która próbowała nawiązać z nim rozmowę. Wykorzystała ona chwilę nieuwagi i ukradła mężczyźnie portfel, który trzymał w kieszeni kurtki. Kiedy 78-latek dotarł do domu zorientował się, że został okradziony.

Policjanci ustalili, że związek z kradzieżą może mieć 36-letnia mieszkanka gminy Andrychów, którą szybko zatrzymali w jednym z mieszkań na terenie miasta. Kobiecie przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Portfel z dokumentami, który wyrzuciła policjanci odzyskali i trafił on do właściciela. Niestety, większą część pieniędzy kobieta zdążyła już wydać.

Ponadto okazało się, że 36-latka była poszukiwana listem gończym za wcześniejsze przestępstwa. Kobieta trafiła już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata i 10 miesięcy.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy