reklama

Pościg, zderzenie z policyjnym autem. Co się dzieje? [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 21.07.2020 15:50, DK / GM / PG
Akcja policji.
Pościg, zderzenie z policyjnym autem. Co się dzieje? [FOTO]

Jak udało nam się ustalić, we wtorek (21.07) około godziny 15:30 od Wadowic miał miejsce policyjny pościg. Samochód sprawców został zatrzymany w okolicach szkoły w Inwałdze. Sprawcy uciekli pieszo. Trzech sprawców zostało zatrzymanych (kobieta i dwóch mężczyzn), pozostali uciekli.

W trakcie pościgu doszło do zderzenia policyjnego samochodu z audi na czeskich numerach rejestracyjnych, należącym do osób ściganych.

Świadkowie mówią, że w Inwałdzie padły strzały.

- To wydarzyło się tuż przed moim samochodem. W pewnym momencie samochód przede mną stanął w poprzek drogi, coś zaczęło się dymić. Z samochodu wybiegły prawdopodobnie cztery osoby, w tym jedna kobieta. Zaczęli uciekać, pokazałam policjantom w którą stronę. Na pewno padły strzały - relacjonuje nam czytelniczka, która była świadkiem całego zdarzenia.

- Audi najpierw wjechało pod prąd w kierunku ronda (w Wadowicach), za nim nieoznakowana Kia. Za chwilę Audi skierowało się na Andrychów pędząc na trzeciego, spychając samochody na pobocze. Za nim dzielnie Kia. Dziwię się, że do wypadku doszło dopiero w Inwałdzie. Akcja rodem z filmu. Wieźliśmy dzieci... Notabene brawo dla odważnego policjanta - opisuje na facebooku inna osoba.

Nieoficjalnie wiadomo, że policjantom udało się zatrzymać również pozostałych uciekinierów.

Ustalamy, co się dokładnie wydarzało i jakie były powody pościgu i zatrzymania. Policja ma przekazać stanowisko, ale w późniejszych godzinach.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy