reklama

Pościg za pijanym motocyklistą

, Na sygnale, Wiadomości, 04.05.2020 11:20, DK
W niedzielę (3.05) motocyklista nie zatrzymał się do kontroli. Mimo próby ucieczki, został schwytany. Teraz odpowie przed sądem.
Pościg za pijanym motocyklistą
Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Wadowicach. Informację potwierdza nam mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

- Wczoraj około godziny 19:30 policjanci z wadowickiej komendy, a dokładniej policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, podjęli pościg za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej pomimo nadawania sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych. Nie reagował, kontynuował jazdę. W trakcie tego pościgu kierujący motocyklem, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad motocyklem i przewrócił się. Wówczas policjanci ujęli tego mężczyznę, jak się okazało był nietrzeźwy, w organizmie miał 3 promile alkoholu i teraz będzie ponosił odpowiedzialność przed sądem w związku z tymi postępkami jakich się dopuścił - informuje Agnieszka Petgek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy