Pościg ulicami Andrychowa

, Na sygnale, Wiadomości, 26.11.2018 10:20, red
Do zdarzenia doszło w sobotę (24.11) wieczorem w Andrychowie.
Pościg ulicami Andrychowa
Policjanci z Andrychowa otrzymali wtedy zgłoszenie, że po terenie Andrychowa ma się poruszać samochód opel corsa, którego kierujący nie posiada uprawnień do kierowania.

W trakcie patroli funkcjonariusze zauważyli taki pojazd na jednej z ulic.

- Jednak pomimo używania sygnałów dźwiękowych i i świetlnych nakazujących zatrzymanie pojazdu, kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej, i podjął próbę ucieczki – informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Jak opowiada nam jeden z mieszkańców, kierowca w trakcie ucieczki pędził jak szalony, przekraczając prędkość. Pościg zakończył się na ul. Olszyny. Kierowca opuścił tam pojazd i zaczął uciekać pieszo. Został zatrzymany. To mieszkaniec gminy Andrychów. Był trzeźwy. Faktycznie nie posiadał uprawnień. Odmówił przyjęcia mandatu, więc sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Dodatkowo poniesienie konsekwencje z powodu niezatrzymania się do kontroli policyjnej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy