reklama

Poranna kolizja na skrzyżowaniu w Kętach

, Na sygnale, Wiadomości, 25.07.2022 10:07,
Nikomu nic się nie stało.
Poranna kolizja na skrzyżowaniu w Kętach
W poniedziałek (25.07) rano rano służby ratunkowe interweniowały w związku z kolizją drogową do której doszło w Kętach na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Głowackiego.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że 21 – letni mieszkaniec gminy Kęty, kierując samochodem marki Honda najechał na tył samochodu marki Citroen, którym kierował 40 - letni mieszkaniec powiatu bielskiego, a który chciał wykonać manewr skrętu w lewo.

- W związku z faktem, iż żaden z uczestników nie doznał obrażeń ciała policjanci na sprawcę kolizji drogowej nałożyli mandat oraz punkty karne. Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów, a także koncentrację i uwagę podczas prowadzenia pojazdu - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


źródlo: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy