reklama
reklama

Popił i zabrał swoje dzieci na przejażdżkę

Na sygnale, Wiadomości, 19.10.2022 14:39, eł

Policjanci z niedowierzeniem patrzyli na kierowcę, którego zatrzymali na terenie gminy Andrychów.

Popił i zabrał swoje dzieci na przejażdżkę

Niektórzy rodzice są tak nieodpowiedzialni, że aż strach pozostawiać dzieci pod ich wątpliwą „opieką”. Pewien 39-letni ojciec wiózł samochodem dzieci, choć w jego organizmie buzowały prawie 2 promile alkoholu. Działo się to w gminie Andrychów.

Uwagę andrychowskich policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy 17 października patrolowali jedną z miejscowości w gminie Andrychów, przykuł styl jazdy kierowcy toyoty. Nie dlatego jednak, by wzbudzał on szczególny podziw. Mundurowi uznali, że mężczyzna jest prawdopodobnie nietrzeźwy.

Ich przypuszczenia potwierdziły się, gdy zatrzymali go do kontroli. Jak wykazało badanie alkomatem, miał on w organizmie ponad 1,9 promila alkoholu. Najgorsze było jednak to, że w samochodzie, oprócz niego, znajdowało się dwoje dzieci wieku 6 i 9 lat. Były to jego własne pociechy…

Za jazdę po pijanemu 39-latkowi grozi do dwóch lat odsiadki za kratkami oraz wysoka kara grzywny. Czeka go też zakaz prowadzenia samochodów. Niewykluczone, że aż na 15 lat.


Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy