reklama

Ponad rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, wpadł przez brak maseczki

, Na sygnale, Wiadomości, 07.04.2021 15:30, PG
Chodzi o 37 - letniego mieszkańca Kęt.
Ponad rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, wpadł przez brak maseczki

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 37 – letniego mieszkańca Kęt, poszukiwanego przez oświęcimski Sąd. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych, gdy szedł ulicą bez maseczki ochronnej.

We wtorek (06.04.) przed południem policjanci ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, pilnując bezpieczeństwa oraz przestrzegania obostrzeń wprowadzonych w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, zauważyli idącego osiedlową uliczką mężczyznę, który nie miał założonej na nos i usta maseczki ochronnej. Kiedy policjanci podeszli bliżej w sprawcy wykroczenia rozpoznali 37 – latka, który od ponad roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, w związku z grożącą mu karą więzienia za oszustwo. Podczas legitymowania policjanci potwierdzili tożsamość mężczyzny oraz fakt, iż jest osobą poszukiwaną. Następnie dokonali jego zatrzymania. Za brak maseczki ochronnej policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny. Jeszcze tego samego dnia 37 – latek został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym będzie odbywał zasądzony rok kary pozbawienia wolności.


Policja apeluje:

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronach internetowych Policji w zakładce „Poszukiwani”.

Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o powiadomienie, wskazanej w komunikacie jednostki Policji, prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.


źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy