reklama

Policyjny śmigłowiec wykorzystany do poszukiwań zaginionej Kseni [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 22.02.2021 15:00,
Na razie niestety poszukiwania nie przynoszą efektu.
Policyjny śmigłowiec wykorzystany do poszukiwań zaginionej Kseni [FOTO]

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach od ośmiu dni prowadzą intensywne czynności mające na celu odnalezienie zaginionej Kseni Wysogląd 41 – letniej mieszkanki Kęt. W sobotę w poszukiwaniach zaginionej wykorzystany został policyjny helikopter „Sokół” z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Do tej pory policjantów oraz rodzinę w poszukiwaniach wspomagali strażacy, strażacy ochotnicy, strażnicy miejscy. W działaniach poszukiwawczych wykorzystano będący na stanie strażaków dron oraz quady, a także specjalnie wyszkolone psy do poszukiwania ludzi. Policjanci sprawdzają również nagrania monitoringu miejskiego, jednakże do tej pory nie natrafiono na żaden ślad mogący pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej.

W sobotę (20.02.) w poszukiwaniach zaginionej 41 – latki wziął udział śmigłowiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Załoga śmigłowca wraz z policjantem z Kęt, sprawdzili rozległe tereny gminy Kęty oraz brzegi rzeki Soły, aż do jej ujścia do Wisły. Następnie sprawdzono teren górski na terenie województwa Śląskiego, m. in. góry: Żar, Kocierz i Palenicę, gdzie zaginiona lubiła wędrować.

Policja ponownie apeluje do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu zaginionej o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach pod numer telefonu 47 83 26 500 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu alarmowego 112.

Zaginiona kobieta w dniu 13 lutego 2021 rano wyszła ze swojego mieszkania na Osiedlu Sikorskiego w Kętach. Od tej pory nie jest znane miejsce jej pobytu. Zaginiona nie skontaktowała się ze swoim mężem, ani też z rodziną.

Rysopis zaginionej:

Wzrost 167 cm;
Średnia budowa ciała;
Włosy koloru blond;
Oczy niebieskie;

Ubiór zaginionej:

Kurtka czarna typu górskiego;
Czarne getry;
Kozaki czarne typu górskiego;
źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy