reklama

Policyjny pościg za 24-letnim kierowcą

Na sygnale, Wiadomości, 04.06.2022 11:40,
To miało sens?
Policyjny pościg za 24-letnim kierowcą

2 czerwca policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie patrolowali okolicę miejscowości Sidzina. Około godziny 19:00 ich uwagę zwrócił kierujący osobowym fiatem, którego sposób jazdy wzbudził ich podejrzenia.

- Policjanci postanowili przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierowca osobówki nie miał jednak zamiaru wykonać poleceń policjantów i ruszył do ucieczki. Po przejechaniu kilkuset metrów kierowca zdał sobie sprawę, że nie uniknie kontroli i zatrzymał swój pojazd. Na szczęście w wyniku niebezpiecznej ucieczki nikt nie doznał obrażeń. Mundurowi sprawdzili tożsamość kierowcy fiata w policyjnej bazie danych. Okazało się, że powodem ucieczki był sądowy zakaz prowadzenia pojazdów - informują policjanci.

Teraz kierowcę, 24-letniego mieszkańca powiatu suskiego, czekają przykre konsekwencje swoich czynów. Odpowie przed sądem za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz złamanie sądowego zakazu kierowania pojazdów mechanicznych, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy