Policyjny dozór dla pijanego agresora

, Na sygnale, Wiadomości, 10.12.2018 14:45, red
Policyjny dozór, zakaz zbliżania się i kontaktowania z rodziną oraz nakaz opuszczenia mieszkania, taką decyzję podjął prokurator, na podstawie dowodów zebranych przez policjantów wobec 28 – letniego mieszkańca, podejrzanego o znęcanie nad matką oraz babką.
Policyjny dozór dla pijanego agresora
Jak informuje policja, w nocy z 7/8 grudnia tuż po godzinie 2.00 policjanci zostali zaalarmowani przez mieszkankę gminy Kęty o awanturze domowej, którą wszczął jej nietrzeźwy syn. Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali dwie roztrzęsione kobiety: 50 i 74-letnią. Jak się okazało były to matka i babka nietrzeźwego i agresywnego 28 – latka. Mężczyzna został szybko obezwładniony i zatrzymany, na następnie trafił do policyjnego aresztu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 2 promile alkoholu.

- Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynikało, że obydwie kobiety doznają przemocy fizycznej i psychicznej ze strony 28 – latka. W związku z powyższym zostało wszczęte dochodzenie, w trakcie którego policjanci zebrali dowody a następnie przedstawili zatrzymanemu zarzut znęcania się nad matką i babką - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W niedzielę (9.12) podejrzany został doprowadzony przed oblicze prokuratora, który zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci: dozoru policyjnego, nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z rodziną. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy