reklama

Policyjna grupa SPEED w akcji. Kolejny pirat drogowy zatrzymany

, Na sygnale, Wiadomości, 03.03.2020 10:45, red
Kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Policyjna grupa SPEED w akcji. Kolejny pirat drogowy zatrzymany

W poniedziałek (2.03) w Osieku policjanci z oświęcimskiej grupy Speed zatrzymali prawo jazdy kierowcy BMW, który nie bacząc na porę roku i zmienne warunki drogowe oraz brak chodnika, znacznie przekroczył prędkość, stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym.

44-letni kierowca z powiatu bielskiego został zatrzymany wieczorem na ulicy Beskidzkiej. Okazało się, że bmw jechało z prędkością 115 km/h, przy obowiązującej prędkości do 50 km/h.

W związku z przekroczeniem prędkości o 65 km/h policjanci ukarali mężczyznę mandatem, punktami karnymi, a także zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero za trzy miesiące.

Policjanci przypominają, że lekceważenie przepisów ruchu drogowego często ma poważne i nieodwracalne konsekwencje. Jednakże zawsze jest pora, aby zmienić styl jazdy na zgodny z przepisami i bezpieczny. Warto o tym pamiętać zanim dojdzie do zdarzenia drogowego. Zapewniają, również że w dalszym ciągu będą skutecznie eliminować z dróg tych, którzy stwarzają zagrożenie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy