reklama

Policyjna grupa SPEED w akcji. 14 punktów i 2000 zł mandatu dla kierowcy forda

Na sygnale, Wiadomości, 20.03.2023 13:29,
Mężczyzna znacznie przkroczył prędkość w terenie zabudowanym.
Policyjna grupa SPEED w akcji. 14 punktów i 2000 zł mandatu dla kierowcy forda
W piątek (17.03), policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem, który w miejscowości Wyźrał pędził z prędkością 115 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.


Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości kierujący – 44-letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych i 14 punktami karnymi. Mundurowi zatrzymali również jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

- Jak widać, pomimo ciągłego ostrzegania o skutkach nadmiernej prędkości, na drogach nie brakuje piratów drogowych. Wadowiccy policjanci apelują do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że czasem kilka sekund decyduje o ludzkim zdrowiu czy życiu - informują policjanci.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy