reklama

Policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa o charakterze seksualnym

Na sygnale, Wiadomości, 28.05.2019 12:10,
Pedofilowi grozi do 3 lat więzienia.
Policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa o charakterze seksualnym

Jak informuje suska policja, ma początku maja 2019 r. na os. Beskidzkim w Suchej Beskidzkiej dwukrotnie dochodziło do sytuacji, gdzie 56-letni mieszkaniec Suchej Beskidzkiej, w celu zaspokojenia seksualnego swojej osoby prezentował małoletnim poniżej 15-tego roku życia wykonanie czynności seksualnej tj. obnażał się i onanizował.


Mężczyzna został zatrzymany, a następnie usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec suszanina dozór połączony z zakazem przebywania w miejscach, gdzie przebywają dzieci.

- Rodzice, których dzieci mogły zostać w opisany sposób pokrzywdzone przez tego mężczyznę mogą złożyć zawiadomienie w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej - apeluje policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy