reklama

Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych

, Na sygnale, Wiadomości, 10.08.2022 10:19,
W ciągu ostatnich dwóch dni w ich ręce wpadło dwóch kolejnych przestępców ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.
Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych
W poniedziałek (8.08) przed południem policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Kętach na terenie jednej z posesji w Kętach zatrzymali poszukiwanego 57 – letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna od dwóch tygodni był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia pół roku kary pozbawienia wolności za niealimentację.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy Policji od kilku dni prowadzili intensywne poszukiwania mające na celu odnalezienie 47 – letniego mieszkańca Osieka ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj (9.08) funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna przebywa na terenie jednej z posesji w Osieku. Tuż po godzinie 19 poszukiwany został zatrzymany. Ukrywał się w jednym z pomieszczeń gospodarczych. Był poszukiwany do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za różne przestępstwa kryminalne i drogowe.

Policja przypomina, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.

- Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość - informują policjanci.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy