reklama

Policjanci zatrzymali dealera i przechwycili jego towar

, Na sygnale, Wiadomości, 08.11.2018 10:20, red
Zatrzymano 20-latka z powiatu wadowickiego.
Policjanci zatrzymali dealera i przechwycili jego towar

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 20 – letniego mieszkańca powiatu wadowickiego podejrzanego o posiadanie narkotyków. W samochodzie oraz mieszkaniu podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ecstasy, które wkrótce miały trafić do obrotu.

Do zatrzymania doszło 6 listopada po godzinie 19.00. - Policjanci realizując czynności służbowe na terenie jednej z podzatorskich miejscowości, zauważyli samochód marki Fiat, zaparkowany obok jednej z przydrożnych kapliczek. W pojeździe siedziało dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze podeszli do samochodu, aby sprawdzić powód postoju. W chwili kiedy kierowca uchylił okno policjanci dostrzegli, że pasażer dyskretnie włożył woreczek foliowy z białym proszkiem do schowka znajdującego się w drzwiach samochodu - relacjonuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

W związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających, policjanci zachowując względy bezpieczeństwa, dokonali szczegółowego przeszukania, podczas którego zabezpieczyli woreczek foliowy z zawartością białej substancji. Woreczek w którym było kilka porcji amfetaminy okazał się własnością 20 – letniego mieszkańca powiatu wadowickiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego, policjanci ujawnili kolejne środki odurzające w postaci: marihuany, amfetaminy oraz kilku tabletek ecstasy, a także wagę elektroniczną i młynki do mielenia suszu.

Zabezpieczona ilość środków odurzających oraz przyborów do ich porcjowania, może świadczyć, iż zatrzymany trudnił się również udzielaniem narkotyków innym osobom. W trakcie dalszego postępowania ustalenia te zostaną dokładnie zweryfikowane.

Za posiadanie i udzielanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źrodło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy