Policjanci zabezpieczyli worek z marihuaną, 31-latek ma kłopoty

, Na sygnale, Wiadomości, 28.09.2020 12:03,
Policjanci zabezpieczyli 440 gramów marihuany. Ich właściciel za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał przed Sądem.
Policjanci zabezpieczyli worek z marihuaną, 31-latek ma kłopoty
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, prowadząc działania operacyjne wymierzone w przestępczość narkotykową ustalili, że mieszkaniec powiatu wadowickiego może być w posiadaniu zabronionych substancji.

Kilka dni temu, kryminalni pojechali pod wytypowany adres na terenie gminy Brzeźnica, gdzie podczas przeszukania domu, ujawnili w jednym z pomieszczeń marihuanę.

31-letniemu właścicielowi zakazanych substancji funkcjonariusze przedstawili zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za taki czyn karę pobawienia wolności do 3 lat.


źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy