reklama

Policjanci uratowali tonącego mężczyznę

, Na sygnale, Wiadomości, 18.02.2019 14:45,
To była dramatyczna akcja.
Policjanci uratowali tonącego mężczyznę

Jak informuje policja, w sobotę (16.02) po godzinie 23:00 dyżurny suskiej policji otrzymał zgłoszenie, że nieznany mężczyzna w rejonie progów wodnych na potoku Stryszawka, przy ul. Turystycznej w Suchej Beskidzkiej grozi, że skoczy do wody.

Kiedy sierżanci sztabowi Sebastian Stalmach i Dominika Lachendro dojeżdżali na miejsce, zauważyli w potoku mężczyznę zanurzonego po szyję i znoszonego przez nurt. Znajdował się on już około 150 metrów od miejsca, gdzie skoczył. Natychmiast weszli do wody, która miała około 1,5 metra głębokości, szybko dotarli do mężczyzny i wyciągnęli go na brzeg.

45-letniego mężczyznę w stanie silnego wychłodzenia organizmu do szpitala zabrała załoga karetki.

- Na pochwałę zasługują nie tylko policjanci, którzy pomimo warunków pogodowych i temperatury wody uratowali topiącego się mężczyznę, ale także dwaj świadkowie, mieszkańcy Suchej Beskidzkiej, którzy powiadomili służby o tym zdarzeniu. Mężczyźnie w szpitalu została udzielona pomoc, jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża - czytamy w policyjnym komunikacie.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy