Policjanci poszukują świadków dwóch kolizji

, Na sygnale, Wiadomości, 27.11.2018 11:55, red
Policjanci poszukują świadków dwóch kolizji
Policjanci Zespołu Wykroczeń Komisariatu Policji w Kętach prowadzą czynności w sprawie ustalenia sprawcy kolizji do której doszło w dniu 1 listopada 2018, pomiędzy godzinami 8.20-8.40 na parkingu cmentarza komunalnego w Kętach. Jak ustalili funkcjonariusze nieznany kierujący swoim pojazdem najechał na prawy bok zaparkowanego samochodu marki Audi TT powodując uszkodzenie tylnego błotnika i części zderzaka, a następnie odjechał.

Policjanci Zespołu ds. Wykroczeń Komisariatu Policji w Kętach prowadzą również czynności w sprawie ustalenia okoliczności w jakich doszło do kolizji drogowej z małoletnią rowerzystką.

Do zdarzenia doszło 5 listopada około godziny 6.50 w Bielanach na ul. Łęckiej w rejonie skrzyżowania z ul. Miodową. Z relacji kierującej samochodem marki Chevrolet wynika, że po skręcie w ulicę Łęcką w lewy bok samochodu uderzyła małoletnia rowerzystka. Dziewczynka miała oświadczyć, że nic się jej nie stało, więc zabrała rower i odeszła.

- W związku z powyższym, policjanci apelują do osób, które były świadkami powyższego zdarzenia, o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Kętach pod numer telefonu 33 845 33 22. Zapewniamy anonimowość - informują policjanci.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy