Policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia bankomatu. Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

, Na sygnale, Wiadomości, 07.02.2018 14:00, red
Policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia bankomatu. Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą czynności mające na celu ustalenie personaliów mężczyzny podejrzanego o uszkodzenie wyświetlacza bankomatu, znajdującego się w Kętach na Osiedlu 700 – lecia. Do zdarzenia doszło w nocy z 27/28 stycznia br. Policjanci prowadzący postępowanie zabezpieczyli monitoring, na którym utrwalony został wizerunek podejrzanego, a także towarzyszącej mu kobiety.

- W związku z powyższym, policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu, o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach pod numer telefonu 33 845 33 22 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość - czytamy w komunikacie policji.
źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

xpek, 07.02.2018 14:35

rzeczywiście niezły ten monitoring mają