reklama

Policjanci poszukują nastolatka, który potrącił 8-letnią pieszą

, Na sygnale, Wiadomości, 16.08.2022 15:01,
Rodzice przewieźli dziecko na badania do szpitala.
Policjanci poszukują nastolatka, który potrącił 8-letnią pieszą

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze prowadzą czynności mające na celu ustalenie nastolatka, który w Zatorze 2 sierpnia 2022 około godziny 18 jadąc na rowerze chodnikiem biegnącym wzdłuż ulicy Bugajskiej podczas omijania potrącił 8 – letnią dziewczynkę.

W chwili gdy rodzice udzielali pomocy dziecku nastolatek odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Przeciszowa. Rowerzysta był prawdopodobnie w wieku około 16 – 17 lat. Był ubrany w fioletową koszulkę z krótkim rękawem oraz czarne spodenki.

Rodzice przewieźli dziecko na badania do szpitala. Po badaniach lekarskich okazało się, że w wyniku potrącenia dziewczynka doznała złamania nogi. Pracujący nad sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringów, które są analizowane.

- Apelujemy do osób, które znają personalia sprawcy o kontakt z Komisariatem Policji w Zatorze nowy adres ul. Słowackiego 15a numer telefonu 47 83 26 570 lub pod numer telefonu alarmowego 112. Zapewniamy anonimowość. Do Komisariatu Policji w Zatorze powinien się również zgłosić rowerzysta, który brał udział w zdarzeniu - informuje oświęcimska policja.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy