reklama

Policjanci planowali udzielić pomoc, a skończyło się przedstawieniem zarzutów

, Na sygnale, Wiadomości, 09.06.2021 08:39,
Policjanci chcieli udzielić pomocy medycznej kierowcy opla, który opierał się o kierownicę. Pomoc medyczna okazała się niepotrzebna, gdyż miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Policjanci planowali udzielić pomoc, a skończyło się przedstawieniem zarzutów
W poniedziałek (07.06) policjanci z Jordanowa w powiecie suskim podczas patrolu zauważyli jak kierowca zaparkowanego opla, opiera się o kierownicę.

Z myślą udzielenia pomocy medycznej podjęli interwencję. Jak się okazało, za kierownicą samochodu siedział 27-letni obywatel Ukrainy, któremu nie była potrzebna pomoc medyczna. Jego zmęczenie nie wynikało z problemów zdrowotnych tylko z ilości alkoholu, którego wcześniej wypił. Badanie trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila w organizmie. Kiedy już odpoczął to usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy