reklama
reklama

Policja zatrzymała pięciu poszukiwanych

Na sygnale, Wiadomości, 14.06.2024 09:17,
W dwa dni wpadło pięć osób poszukiwanych przez policję. Wśród zatrzymanych jest kobieta poszukiwana listem gończym.
Policja zatrzymała pięciu poszukiwanych
W środę (12.06.br.) o godzinie 13.45 policjanci z kęckiego komisariatu Policji na ulicy Jana III Sobieskiego w Kętach zatrzymali 43 – letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej, celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo skarbowe. Mężczyzna skorzystał z możliwości uwolnienia się od kary poprzez zapłacenie zaległej grzywny w kwocie 3000 zł, w związku z tym został zwolniony.

Tego samego dnia o godzinie 15:00 w Laskowej gminie Zator policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego na terenie jednej z posesji zatrzymali poszukiwanego 58 - letniego mieszkańca Zatora. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu, celem odbycia 100 dni kary pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.


W czwartek (13.06.2024) tuż przed godziną 10 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach interweniowali w jednym z marketów spożywczych w Kętach gdzie pracownicy ochrony ujęli sprawcę kradzieży alkoholu. Podczas legitymowania 36 – letniego mieszkańca Kęt, okazało się, że jest on osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 90 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za kradzieże.

O godzinie 15 policjanci Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej Komendy Policji na terenie jednej z posesji w Oświęcimiu zatrzymali 24 – letnią mieszkankę Oświęcimia poszukiwaną listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Toruniu w związku z przestępstwem kradzieży.

Godzinę później policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Kętach patrolując rejon osiedla Nad Sołą w Kętach, zauważyli mężczyznę leżącego na ławce. Natychmiast podbiegli, aby sprawdzić czy potrzebuje pomocy. Okazało się, że mężczyzna zasnął będąc pod mocnym wpływem alkoholu. Podczas legitymowania mundurowi ustalili, że jest to 41 – letni mieszkaniec Kęt, poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu, w celu odbycia 14 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za kradzieże.

- Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość - informuje policja.

źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy