reklama

Policja zachęca: "Zostań jednym z nas"

, Na sygnale, Wiadomości, 17.03.2023 09:45,
Małopolska policja ogłasza kolejną rekrutację funkcjonariuszy.
Policja zachęca:
W ostatnich miesiącach z pracą w powiecie wadowickim rozstało się aż 19 policjantów. W ich miejsce przyszło tylko czterech nowych. Podobne ubytki notują także inne komendy. Dlatego małopolska ogłosiła właśnie wielką rekrutację do pracy w mundurze.

Tak policjanci zachęcają do pracy:

"Jeśli chcesz wykonywać ciekawy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę – wstąp w szeregi Policji. Zawód policjanta to wyzwanie i służba na rzecz drugiego człowieka, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Teraz jest czas, by je spełnić.

Jeśli chcesz pomagać innym i odpowiadać za bezpieczeństwo wewnętrzne naszego kraju, współtworząc ponad stutysięczną formację mundurową, zostań policjantem. Służba w Policji wymaga określonych predyspozycji zarówno psychicznych, jak i fizycznych, a wyzwania, z którymi trzeba się mierzyć, nie należą do łatwych. Za to służba w policyjnym mundurze daje wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliło się pomocy, bywa bezcenna. Szerokie spectrum policyjnych działań z pewnością sprawi, że każdy znajdzie miejsce, w którym na co dzień będzie mógł wykorzystywać swoje wykształcenie oraz rozwijać zainteresowania.

Jeśli Twoją pasją są motocykle, możesz przy ich użyciu pilnować bezpieczeństwa na drogach. Jeśli masz smykałkę do rozwiązywania zagadek i jesteś bystrym obserwatorem, z analitycznym umysłem doskonale sprawdzisz się jako policyjny detektyw. A może lubisz zwierzęta? Masz szansę zostać przewodnikiem policyjnego psa czy służyć w patrolu konnym. Możesz również realizować swoje pasje, służąc m.in. w patrolu na wodzie czy stoku narciarskim, w lotnictwie Policji albo laboratorium kryminalistycznym. Służba w Policji to także szansa na rozwój zarówno osobisty, jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń służy pogłębianiu wiedzy, a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie cały czas rekrutuje i zaprasza w swoje szeregi. Zachęcamy kandydatów do składania podań (również w komendach powiatowych). Więcej informacji o rekrutacji do służby: malopolska.policja.gov.pl"

- informuje małopolska policjafoto: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy