reklama

Policja wyłapuje poszukiwanych

Na sygnale, Wiadomości, 02.03.2023 11:00,
Tylko w ostatnich dniach zatrzymanych zostało 8 poszukiwanych.
Policja wyłapuje poszukiwanych
Policjanci realizują wiele czynności zmierzających do zatrzymania osób, które na różne sposoby próbują uniknąć kary za popełnione czyny. W ciągu ostatnich dni za kratki trafiło ośmioro poszukiwanych z powiatu oświęcimskiego, wśród których trzech ściganych listami gończymi.

W środę (22.02) o godzinie 11 dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji, podczas obchodu rejonu służbowego na terenie jednej z posesji w Osieku zatrzymali 60 - letniego mieszkańca gminy Kęty. Mężczyzna był poszukiwany od kilku tygodni przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia dwóch miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.


Godzinę później dzielnicowi z Brzeszcz przed jednym z marketów spożywczych zatrzymali 45 – letniego mieszkańca Brzeszcz poszukiwanego od dwóch miesięcy listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu celem odbycia 11 miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.

Tuż przed godziną 19:00 policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn, którzy spożywali alkohol w rejonie ulicy Nojego w Oświęcimiu. Podczas legitymowania okazało się, że jeden z nich tj. 44 – letni mieszkaniec Oświęcimia jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia pół roku kary pozbawienia wolności za kradzieże.

W czwartek (23.02) o godzinie 8.30 policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 43 – letniego mieszkańca gminy Oświęcim poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu w celu odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.Tego samego dnia po godzinie 15 w Oświęcimiu na ulicy Dąbrowskiego dzielnicowi zatrzymali 21 – letnią mieszkankę Oświęcimia. Kobieta od kilku miesięcy była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu celem odbycia 5 dni zastępczej kary aresztu za wykroczenia porządkowe.

O godzinie 17.30 w Oświęcimiu na osiedlu Zasole policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 36 – letniego mieszkańca Oświęcimia poszukiwanego listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze czterech miesięcy za przestępstwo przeciwko funkcjonariuszowi publicznemu.

W piątek (24.02.2023) po południu przed jednym z bloków na osiedlu Chemików w Oświęcimiu policjanci zatrzymali 44 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu oraz Sąd Rejonowy w Szczecinie do odbycia roku pozbawienia wolności za włamania oraz niealimentację.

W niedzielę (26.02) o godzinie 8 dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach w jednym z mieszkań zatrzymali 62 – letniego mieszkańca Brzeszcz poszukiwanego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu celem odbycia 100 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za przestępstwo skarbowe.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy