reklama

Policja szuka sprawczyni kolizji parkingowej [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 23.04.2021 10:01, red
Do kolizji doszło na parkingu przed sklepem Media Expert w Kętach.
Policja szuka sprawczyni kolizji parkingowej [FOTO]

Policjanci z Zespołu Wykroczeń Komisariatu Policji w Kętach poszukują kobiety, która uczestniczyła w kolizji parkingowej. Jak informują, do zdarzenia doszło 29 marca 2021 (poniedziałek) o godzinie 16.40 na parkingu przed sklepem Media Expert przy ulicy Sobieskiego 10 w Kętach.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że kobieta kierująca samochodem marki Audi A5 typu sedan, z przyciemnianymi szybami, podczas cofania uderzyła w zaparkowany samochód marki Audi Q5, będące własnością 48 – letniej mieszkanki Kęt. Po zdarzeniu sprawczyni kolizji odjechała.

Prowadzący postępowanie apelują, do kobiety, która spowodowała kolizję, aby zgłosiła się do Komisariatu Policji w Kętach.

Funkcjonariusze apelują również do osób, które na zdjęciach z monitoringu rozpoznają pojazd lub kobietę i mogą pomóc w ich identyfikacji. W tym celu można kontaktować się z policjantami z najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112. - Zapewniamy anonimowość - informują policjanci.

kolizja przed MediaExpert

kolizja przed MediaExpert

foto: materiały policji

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

martynowski, 24.04.2021 07:23

moze nie slyszala bo miala glosno radio xD

***** ***, 23.04.2021 10:22

Nooo, jak zwykle w Polsce, kamery nie zawiodły jakością nagrania.