reklama

Policja poszukuje zaginionego 17-latka

Na sygnale, Wiadomości, 27.09.2023 12:33,
Chłopak od wczoraj nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Policja poszukuje zaginionego 17-latka

Zamieszczamy komunikat policji w tej sprawie:

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje zaginionego nieletniego:

Kacper Wilczak, 17 letni mieszkaniec Oświęcimia

Zaginiony nieletni w dniu 26 września 2023 roku /wtorek/ rano wyszedł z domu (prawdopodobna ucieczka). Do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie jest znane miejsce jego aktualnego pobytu.

Rysopis zaginionego:

- wzrost 175 cm,
- szczupła budowa ciała,
- włosy blond do ramion uczesane w tzw. dredy,
- oczy niebieskie.

Ubiór zaginionego:
Prawdopodobnie zaginiony ubrany jest w bluzę koloru kremowego z brązowymi rękawami, spodnie dresowe koloru czarnego, buty sportowe białe z czarną podeszwą. Na głowie chusta „bandamka” w kolorze czarnym.

Cechy charakterystyczne:
Nieletni na twarzy przy lewym kąciku ust ma pieprzyk.

Prowadzone są poszukiwania zaginionego nieletniego.
Prowadzone są poszukiwania zaginionego nieletniego jednakże zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Kacpra Wilczaka lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 47 83 26 280 lub na numer alarmowy 112.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy