reklama

Podwójna wpadka drogowego pirata

, Na sygnale, Wiadomości, 26.11.2019 13:45,
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji nałożyli wysoki mandat oraz zatrzymali prawo jazdy 22 - letniemu piratowi drogowemu, który przekroczył dozwoloną prędkość o powyżej 50 km/h oraz dozwoloną liczbę punktów karnych.
Podwójna wpadka drogowego pirata

W sobotnią noc (23.11) policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na trasie Oświęcim - Kęty. Tuż przed godziną 23.00 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej funkcjonariusze zauważyli jadący z dużą prędkością samochód, który wyprzedza ciąg pojazdów nie zważając na podwójną ciągłą, skrzyżowanie oraz znajdujące się w jego rejonie przejścia dla pieszych.

Ponadto laserowy miernik prędkości wskazał, że pojazd jedzie z prędkością 137 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. W związku z powyższym policjanci natychmiast dali kierującemu sygnał do zatrzymania się.

Kiedy pojazd zjechał na pobocze okazało się, że za kierownicą siedzi 22 - letni mieszkaniec gminy Oświęcim. Policjanci powiadomili go o wykroczeniach, których się dopuścił, za popełnienie których zatrzymali jego prawo jazdy, nałożyli wysoki mandat oraz 20 punktów karnych. Ponadto poinformowali go, że łączne na jego koncie znajduje się już 38 punktów karnych, co wiąże się z cofnięciem uprawnień do kierowania.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów w ruchu drogowym i zapewniają, że w dalszym ciągu będą eliminować z dróg piratów drogowych, którzy w rażący sposób zagrażają bezpieczeństwu innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stachurski300, 27.11.2019 07:51

tylko co zrobić żeby baran dalej nie jeździł