reklama

Podwójna wpadka 21-letniego kierowcy

, Na sygnale, Wiadomości, 11.01.2022 09:15,
Młody mężczyzna wsiadł za kierownicę pomimo sądownie orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów oraz z cofniętym uprawnień do kierowania.
Podwójna wpadka 21-letniego kierowcy

Jak informuje policja, 7 stycznia po południu policjanci Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego podczas służby jadąc ulicą Fabryczną w Kętach zauważyli samochód marki Seat za którego kierownicą siedział 21 – letni mieszkaniec gminy Kęty.

Jak wiedzieli mundurowi mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania, a także sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami.

W związku z powyższym natychmiast dali kierującemu sygnał d zatrzymania się. Podczas czynności funkcjonariusze potwierdzili wcześniejsze ustalenia, więc mężczyzna został zatrzymany i trafił do komisariatu Policji.

Za złamanie sądowego zakazu kierowania grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie pojazdem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy