reklama

Podczas patrolu policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego listem gończym

, Na sygnale, Wiadomości, 20.07.2021 11:00,
Dziś rano poszukiwany został osadzony w jednym z zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższe sześć miesięcy.
Podczas patrolu policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego listem gończym


Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Kętach, zatrzymali poszukiwanego 47 - letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w związku z grożącą mu karą pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło w poniedziałek (19.07) wieczorem w Kętach na Osiedlu nad Sołą. Tuż przed godziną 20:00 podczas patrolu policjanci zauważyli idącego pieszo 47 – latka, który jak wiedzieli od kilku tygodni był poszukiwany przez oświęcimski Sąd do obycia kary pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.

W związku z powyższym natychmiast skierowali się w stronę mężczyzny. Poszukiwany widząc zbliżających się mundurowych natychmiast zmienił kierunek, chcąc ewidentnie uniknąć spotkania ze stróżami prawa. Chwilę później podczas legitymowania policjanci potwierdzili, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną, w związku z powyższym dokonali jego zatrzymania.

Dziś rano poszukiwany został osadzony w jednym z zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższe sześć miesięcy.

- Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję. Aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość

- informują policjanci.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy