Podczas kolizji policjanci ujawnili w samochodzie cofnięty licznik

, Na sygnale, Wiadomości, 23.09.2020 17:30,
Podczas kolizji drogowej okazało się, że licznik w samochodzie jest cofnięty.
Podczas kolizji policjanci ujawnili w samochodzie cofnięty licznik
Od początku roku podczas każdej kontroli drogowej policjanci sprawdzają aktualny stan licznika i porównują go z danymi wprowadzonymi do systemu przez diagnostów wykonujących okresowe badanie techniczne. Często stwierdzane są nieprawidłowości.


We wtorek (22.09) policjanci z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej zostali wezwani do kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Brody

Jak ustalili mundurowi, kierujący audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu marki Toyota, w wyniku czego najechał na tył tego pojazdu.

Mieszkaniec Krakowa, za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem. Ponadto w trakcie prowadzonych czynności policjanci ujawnili w audi cofnięty licznik. Różnica między wskazaniem obecnym drogomierza, a stanem widniejącym w systemie na dzień ostatniego badania technicznego w kwietniu 2020 roku wynosiła 54110 km.

Policjanci obecnie wyjaśniają jak doszło do takich rozbieżności wskazań licznika i kto jest za to odpowiedzialny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy