reklama

Podczas kąpieli kobieta podtruła się tlenkiem węgla

Na sygnale, Wiadomości, 14.12.2021 14:00,
Tlenek węgla ulatniał się z piecyka gazowego funkcjonującego w łazience.
Podczas kąpieli kobieta podtruła się tlenkiem węgla
W poniedziałek (13.12) wieczorem służby ratunkowe interweniowały na terenie jednej z posesji w Osieku. Do szpitala na tlenoterapię została przewieziona 53 – letnia mieszkanka Osieka. Kobieta podczas kąpieli podtruła się tlenkiem węgla. Tlenek węgla ulatniał się z piecyka gazowego funkcjonującego w łazience.

Służby ratunkowe przypominają, że aby zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich, należy sprawdzić drożność wentylacji, a także wyposażyć mieszkanie w czujnik tlenku węgla.

- Przypominamy, że tlenek węgla jest gazem bezwonnym i bezbarwnym, więc ludzie go nie wyczuwają, natomiast czujnik tlenku węgla wykryje nawet niewielkie jego stężenie i natychmiast zasygnalizuje to alarmem - informuje rzecznik KPP Oświęcim Małgorzata Jurecka.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy