reklama

Podczas interwencji policji padły strzały

, Na sygnale, Wiadomości, 03.11.2020 09:55,
Kierujący samochodem marki BMW uciekał przed policją.
Podczas interwencji policji padły strzały
Jak informuje policja, w nocy 31 października br. policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie zauważyli w Sidzinie samochód marki BMW. Jego kierowca na widok radiowozu znacząco przyspieszył, a gdy funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe przyśpieszył jeszcze bardziej.

Następnie zjechał z drogi powiatowej w drogę boczną prowadzącą przez las.

- W pewnym momencie nawierzchnia była w tak złym stanie, że kierowca zatrzymał się gdyż nie mógł już kontynuować dalszej jazdy. Mundurowi zatrzymali radiowóz wcześniej i pobiegli w stronę BMW. Widząc to, kierowca bmw zawrócił samochód i ruszył jedynym możliwym kierunku, czyli w stronę policjantów. Jeden z funkcjonariuszy widząc, że kierowca pędzi w ich stronę, wyciągnął broń po czym oddał w bezpiecznym kierunku strzał ostrzegawczy. Dopiero wtedy kierowca zatrzymał samochód. Policjanci zatrzymali mężczyznę. To 22-letni mieszkaniec naszego powiatu suskiego. Okazało się, że uciekał gdyż nie posiadał uprawnień do kierowania. Resztę nocy spędził w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, po czym usłyszał wstępnie dwa zarzuty: krótkotrwałego użycia cudzego pojazdu oraz niezatrzymania pojazdu pomimo wydania polecenia. Przestępstwa te zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy