Pod osłoną nocy dewastują kostkę brukową [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 30.08.2020 15:10, PG
Wandale mają jednak szansę się zrehabilitować.
Pod osłoną nocy dewastują kostkę brukową [AKTUALIZACJA]

Właściciel jednej z posesji, na której mieszczą się budynki usługowe w Kętach poszukuje sprawców dewastacji kostki brukowej.

Chodzi o parking przy ul. Mickiewicza 47. Sprawcy już kilkukrotnie doprowadzili do zniszczeń, jednak właściciel chce załatwić sprawę polubownie.

- Proszę o zgłoszenie się, gdyż muszę mieć dane do wystawienia faktury za czyszczenie kostki. W innym przypadki sprawa ląduje na policji i w kancelarii adwokackiej.Numer rejestracyjny samochodu jest spisany - mówi nam pan Antoni.

AKTUALIZACJA

Sprawa ma pozytywny finał. Po naszej publikacji, sprawca dewastacji został zlokalizowany. Przyznał się do winy, ma posprzątać po swoich wyczynach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy