reklama

Pobicie w lokalu. Sprawca zatrzymany

, Na sygnale, Wiadomości, 21.06.2021 11:40,
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w lokalu gastronomicznym bez powodu pobił dwie obce mu osoby. Sprawca usłyszał trzy zarzuty.
Pobicie w lokalu. Sprawca zatrzymany
Jak informuje policja, 12 czerwca Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach została powiadomiona o pobiciu dwóch mężczyzn w jednym z wadowickich lokali gastronomicznych.

Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy, dwaj mieszkańcy Wadowic, w wieku 35 i 42-lat, zostali zaatakowani przez nieznanego im mężczyznę. Agresor bez żadnego powodu zaczął uderzać wadowiczan pięściami po całym ciele. Jeden z pokrzywdzonych został przewrócony na podłogę, a w chwili gdy chciał zadzwonić po pomoc, sprawca kopnął go w rękę uszkadzając jego telefon, po czym uciekł. Pokrzywdzeni z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Kryminalni, w toku podjętych czynności ustalili tożsamość sprawcy, którym okazał się 22-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. Kilka dni temu, mężczyzna został zatrzymany w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Przedstawiono mu dwa zarzuty uszkodzenia ciała oraz zarzut uszkodzenia mienia. Czyny te zostały zakwalifikowane jako czyny o charakterze chuligańskim.

Zatrzymany przyznał się do ich popełnienia. Prokurator zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór, poręczenie majątkowe, a także zakaz opuszczania kraju. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.


źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy