reklama

Pobicie na osiedlu w Andrychowie. Sprawca zatrzymany

Na sygnale, Wiadomości, 16.09.2019 15:49, INFORMACJA PRASOWA
Sprawcy grozi do 5 lat więzienia.
Pobicie na osiedlu w Andrychowie. Sprawca zatrzymany
Jak informuje policja, w ostatni czwartek (12 września) do andrychowskiego komisariatu zadzwonił 38-letni mężczyzna, który poinformował, że na ul. Włókniarzy w Andrychowie został napadnięty i okradziony.

- Policjanci, którzy niezwłocznie zostali skierowani na miejsce ustalili, że zgłaszający został zaatakowany przez znanego mu mężczyznę, który uderzał go rękoma i kopał po całym ciele. Sprawca był w obecności kobiety, która również jest znana 38-latkowi, gdyż cała trójka mieszka w jednym z andrychowskich mieszkań. Mężczyzna w związku z obrażeniami, które doznał został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Wadowicach. Ponadto jak poinformował, prawdopodobnie w wyniku tego zdarzenia utracił dowód osobisty oraz kartę bankomatową - informuje Agnieszka Petek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni którzy zostali zaangażowani w sprawę, pojechali pod ustalony adres, gdzie po siłowym wejściu do mieszkania zatrzymali 23-letnią kobietę i 32-latka, którzy dodatkowo byli poszukiwani do innej sprawy. W toku prowadzonych czynności dokumenty poszkodowanego zostały odnalezione w jego miejscu zamieszkania.

Andrychowianka została przesłuchana w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolniona do domu. Natomiast 32-latek usłyszał zarzut stosowania przemocy wobec poszkodowanego w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności oraz spowodowania u niego obrażeń ciała, które kwalifikowane są jako obrażenia poniżej 7 dni. Sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Angel, 17.09.2019 01:58

Kiedy policja zajmie się w końcu cyganami z rynku? Nieroby zaczepiają tam ludzi od dawna. Co tamtędy jadę to te same ryje tam siedzą pod sklepem abc lub przy kiblach. A menele z ławki spod postoju taksówek? Te polmozgi ze Straży miejskiej to w ogóle coś robia czy odkąd za robili im okradania ludzi za pomocą fotoradarów to tylko pierdza w stołek na kawce burmistrza??

Zmartwiony, 16.09.2019 16:40

Bardzo fajnie, że Policja dobrze działa, szkoda tylko, że nie widzą jak od dwóch tygodni pod toaletą miejską, między innymi Romowie pod wpływem alkoholu zaczepiają naszą młodzież i nie tylko. Boję się że, w niedługim czasie dojdzie tutaj do tragedii.