Po wypadku utrudnienia na drodze w Bulowicach

, Na sygnale, Wiadomości, 18.09.2020 08:10, NEWSY CZYTELNIKÓW
Po wypadku utrudnienia na drodze w Bulowicach

W piątek (18.09) rano utrudnienia występują na drodze krajowej nr 52 w Bulowicach, w rejonie remizy OSP. Ze wstępnych informacji wynika, że miało tam miejsce potrącenie osoby jadącej na rowerze przez autobus.

Policja ustala przyczyny tego zdarzenia.

Jak wstępnie ustalili policjanci 65 – letni mieszkaniec województwa śląskiego kierując autokarem potrącił jadącego ulicą w tym samym kierunku rowerzystę. W wyniku potrącenia 33 – letni mieszkaniec Bielska Białej upadł na jezdnię doznając urazów ciała. Rowerzysta został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe na leczenie do szpitala.

- W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy