Po akcji saperów w Andrychowie, mieszkańcy mogą wrócić do domów

, Na sygnale, Wiadomości, 16.09.2020 13:10, PG
Koniec akcji służb w Andrychowie.
Po akcji saperów w Andrychowie, mieszkańcy mogą wrócić do domów

W środę (16.09.) po godz. 12:00 patrol saperów zakończył swoje działania w Andrychowie. Mundurowi zabezpieczali materiał pirotechniczny i wybuchowy, który został znaleziony w jednym z domów przy ul. 27 stycznia w Andrychowie, i jak poinformował nas rzecznik KPP Wadowice mł. asp. Agnieszka Petek, opuścili powiat wadowicki.

Centralne Biuro Śledcze Policji pod nadzorem prokuratora prowadzi śledztwo w tej sprawie. Ze względu na dobro śledztwa CBŚ nie chce udzielać na razie żadnych informacji, o czym poinformowała nas rzecznik prasowy Komendanta CBŚ nadkom. Iwona Jurkiewicz.

Mieszkańcy bloku nr 14 oraz domów jednorodzinnych mogą wrócić do swoich mieszkań. Na czas akcji zostali ewakuowani.

Jak wiadomo, mężczyzna – kolekcjoner zbierał amunicję i pociski już od bardzo dawna. Ponoć był miłośnikiem pamiątek z czasów II wojny światowej, które kupował m.in. w Internecie.


W środę (16.09) przed południem do Andrychowa przyjechał pluton saperów.

Opublikowany przez MamNewsa.pl Środa, 16 września 2020

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KochamTuska, 17.09.2020 10:03

Lepsza ta z waszym Nowakiem !

barte, 16.09.2020 14:53

Dopaść kolekcjonera.Doprawdy pokazowa akcja państwa PIS.