Plaga piratów drogowych. Jaki tym razem rekord?

, Na sygnale, Wiadomości, 14.09.2020 19:25, PG
Weekend pod znakiem piratów drogowych.
Plaga piratów drogowych. Jaki tym razem rekord?

Tylko w ostatnią niedzielę (13.09.) czterem osobom zatrzymano prawo jazdy, wystawiono punkty karne i mandat za przekroczenie prędkości na ul. Wadowickiej w Inwałdzie. Na tej trasie w nocy niektórzy kierowcy pozwalają sobie na więcej.

Jak poinformowała nas rzecznik prasowa KPP Wadowice Agnieszka Petek, w niedzielę w nocy na ul. Wadowickiej w Inwałdzie zatrzymano czterech kierujących, którzy poruszali się z prędkością od 100 do nawet 140 km/h przy ograniczeniu do 60 km/h.

Także w niedzielę o godz. 19.05, kierowca audi jechał z prędkością 114km/h na ul. Beskidzkiej w Wieprzu.

Dodatkowo w piątek (12.09.) również na ul. Wadowskiej w Inwałdzie kierowca bmw jechał z w nocy z prędkością 171 km/h.

Z kolei policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy policji pilnując bezpieczeństwa na drogach gminy Kęty w piątek (11/09.) zatrzymali prawo jazdy motocykliście, który przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h. Tuż godzinie 20.00 w Nowej Wsi na ul. Oświęcimskiej policyjne sygnały usłyszał 32 –letni mieszkaniec Osieka który jadąc motocyklem marki Kawasaki na odcinku gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h jechał 107 km/h czyli o 57 więcej.

Policja apeluje o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości. Z całą pewnością lepiej dotrzeć do celu wolniej, lecz znacznie bezpieczniej i zachowując prawo jazdy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy