reklama

Pirat drogowy pędził przez Bulowice. Stracił prawo jazdy, dostał wysoki mandat

, Na sygnale, Wiadomości, 21.07.2022 10:00,
Pirat drogowy stracił prawo jazdy na trzy miesiące i dostał wysoki mandat.
Pirat drogowy pędził przez Bulowice. Stracił prawo jazdy, dostał wysoki mandat
W środę (20.07) rano policjanci z oświęcimskiej drogówki pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Kęty. Przed godziną 9:00 w Bulowicach na ulicy Bielskiej (DK52) do kontroli drogowej zatrzymali samochód marki Mercedes, który jechał z prędkością 123 km/h przy dozwolonej prędkości 50km/h.

Jak się okazało, za kierownicą siedział 46 – letni mieszkaniec powiatu krakowskiego.


W związku z przekroczeniem prędkości policjanci nałożyli na kierującego mandat w wysokości 2500 zł oraz 10 punktów karnych, a także zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero za trzy miesiące.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów oraz rozsądek na drodze. Zapewniają również, że uczestnicy ruchu drogowego, którzy stwarzają poważne zagrożenie, poniosą surowe konsekwencje lekceważenia prawa oraz bezpieczeństwa swojego i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy