Pirat drogowy na motocyklu zatrzymany

, Na sygnale, Wiadomości, 25.05.2020 16:15,
Trochę przesadził z prędkością....
Pirat drogowy na motocyklu zatrzymany

W miniony piątek policjanci z oświęcimskiej grupy "Speed" zatrzymali motocyklistę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h/, dodatkowo wyszło na jaw, że pirat drogowy dopuścił się również przestępstwa.

W piątek wieczorem (22.05) policjanci pilnowali bezpieczeństwa na terenie gminy Osiek. Tuż przed godziną 20.00 zmierzyli prędkość motocykla marki Honda pędzącego ulicą Główną. Laserowy miernik prędkości wskazał 111 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Mundurowi natychmiast dali kierującemu sygnał do zatrzymania się. Podczas kontroli okazało się, że związek z niebezpieczną jazdą ma 28 – letni mieszkaniec gminy Oświęcim.

- Dodatkowo okazało się, że mężczyzna wsiadając na swojego ścigacza dopuścił się również przestępstwa, ponieważ miał już cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Za kierowanie pomimo cofniętych uprawnień grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

źródło: policja, foto: ilustracyjne

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zefko, 26.05.2020 12:52

Jednego złapali tysiąc innych przejechało.