Pijany złodziej w autobusie

, Na sygnale, Wiadomości, 22.01.2019 17:00, red
.
Pijany złodziej w autobusie
Policjanci z komisariatu w Kobiernicach zatrzymali w pościgu sprawcę kradzieży. Łupem rabusia padła saszetka, a wraz z nią pieniądze i dokumenty. W zatrzymaniu złodzieja pomógł im emerytowany policjant z Brzeszcz. Za kradzież zatrzymanemu 36-latkowi grozi teraz do 5 lat więzienia.

Jak informuje bielska policja, do zdarzenia doszło w poniedziałek (21.01) w Czańcu na ul. Wojtyły.

W czasie wysiadania z autobusu jeden z pasażerów ukradł saszetkę należącą do kierowcy. Wraz z saszetką zginęły pieniądze w kwocie 200 zł, okulary o wartości 300 zł oraz dowód osobisty i prawo jazdy. Rabuś rzucił się do ucieczki - relacjonuje policja.

Zaalarmowani o kradzieży policjanci natychmiast podjęli pościg za złodziejem. W jego zatrzymaniu pomógł im emerytowany policjant z Brzeszcz.

Wskazał drogę ucieczki sprawcy i wraz z mundurowymi ruszył w pościg. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali sprawcę. W czasie ucieczki zdążył on odrzucić skradzione łupy.

Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu.

źródło: bielska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy